درباره ما

فروشگاه ما

فروشگاه اینترتی آشنا حدود 15 سال به صورت فیزیکی اقدام به فروش محصولات گیاهی و عطاری نموده است. با توجه به تحولات زندگی امروزی و صرفه جویی در وقت مشتریان عزیز، این بار فروشگاه اینتری خود تحت عنوان عطاری آشنا را راه اندازی کرده است. هم اکنون نیز با 3 شعبه در استانهای اصفهان، لرستان و چهارمحال و بختیاری مشغول به فعالیت است. ما مرغوبترین محصولات دست اول را از کشاورزان و یا عرضه کنندگان اولیه با وسواس فراوان بررسی و خریداری می کنیم و سعی می کنیم با کمترین قیمت تمام شده به دست مصرف کننده برسانیم.

  • محصولات با کیفیت
  • بهترین پشتیبانی مشتریان
  • 30 روز ضمانت بازگشت وجه

تیم ما


کارسناسان ما با وسواس زیاد به سراسر ایران سفر می کنند و بهترین محصولات را برای فروشگاه تهیه می نمایند. 

اطلاعات

ما تنها به فروش محصولات گیاهی نپرداخته ایم بلکه کارشناسان ما با گذراندن دوره های لازم اطلاعات کافی در مورد کلیه محصولات گیاهی و عطاری دارند. در صورت نیاز به مشاوره می توانید برای استفاده بهتر محصول با ما در تماس باشید.

ما معتقدیم که خوراک ما دوای ماست. با استفاده بهینه و درست و تغییر در غذای خودمان با رویکرد گیاهی گامی بزرگ را در جهت سلامتی خود بردارید. امروز علم ثابت کرده که با تغییر سبک زندگی و با اصلاح تغذیه می توان با داروهای شیمیایی خداحافظی کرد. پس اگر به سلامت خود می اندیشید گیاهان که سرچشمه اصلی خوراک ما هستند را در دستور غذایی خود قرار دهید.